Retargeting | Adnetmedia

Uuringud on näidanud, et keskmiselt lahkub 98% külastajatest teie lehelt ilma, et nad oleks teinud ostu, registreerimist või mõnda muud teile kasulikku sammu.
Kuni praeguseni võis öelda, et retargeting on platvorm, mis on mõeldud vaid suurtele turuliidritele. Täna aga, olenemata sellest kui suur või väike on teie ettevõte, on see kõigile kättesaadav ja taskukohane.

REKLAAMIVÕRGUSTIK

Adnet Media internetireklaamivõrgustik on tegutsenud Eesti turul alates 2005. aastast ning tänaseks oleme Eestis lisaks võrgustikule ka Adtarget.me ainuisikulised edasimüüjad.

lisainfo
net

Test lesson plan Author: Teacher’s title Common 11: Pupils assess, may determine, and utilize knowledge of topic in a literary work and provide proof from the wording to aid their comprehension. Matter(s): ELA Topic or System of Research: Students can invest the next two weeks seeking the concept in several types of literature. Class/Stage: 7th Objective: After reading the poetry, " A Delayed", students will locate the theme in that poem and discover proof from your text to effectively present the concept. (more…)

Essay for the expansion in the corporation right into a new area or country

From the emerging markets of now, the whole world is becoming smaller owing to numerous apparent factors just like technological advancements and enhanced channels of international linkages involving and amongst nations. (more…)